Funkcje

funkcjonalny kalendarz

Funkcjonalny kalendarz

Intuicyjny terminarz wspierający ​zarządzanie wizytami. Ich statusy umożliwiają kontrolę rezerwacji, a mechanizm "chwyć i puść" łatwe modyfikowanie terminu z możliwością cofnięcia do kilku zmian wstecz.

przypomnienia sms

Przypomnienia SMS

Zintegrowane wysyłanie wiadomości SMS pozwala zwiększyć lojalność klientów. Informuj o zmianach terminu lub wysyłaj przypomnienia o zbliżającej się wizycie. Szczególnie ważna funkcjonalność w salonach fryzjerskich i kosmetycznych.

zaawansowane statystyki i raporty sprzedaży

Statystyki

Rozbudowane statystyki pozwolą na obserwację wyników finansowych firmy na szerszym horyzoncie czasowym. Podsumowania wizyt i planowania czasu pozwolą lepiej wyłapać problemy w odniesieniu do sezonu czy innnych okoliczności.

Strona www rezerwacja wizyt on-line

Własna WWW do rezerwacji on-line

Utwórz własną nowoczesną stronę www do rezerwacji on-line zaledwie kilkoma kliknięciami. Wybierz, które usługi i którzy pracownicy mają być dostępni w rezerwacjach on-line. Wstaw swoje logo i gotowe! Demo: https://demo-salon.timego.pl

obsługa wielu salonów

Obsługa wielu salonów jednym loginem bez przełączania

Timebox jako jedyny na rynku umożliwia kontrolowanie wszystkich Twoch obiektów za pomocą jednego loginu bez zbędnego przełączania. W jednym kalendarzu możesz przeglądać rezerwacje z każdego obiektu. Generuj raporty dla każdego z nich po prostu wskazując dany obiekt.

baza klientw

Baza klientów z historią wizyt i sprzedaży

Nieograniczona baza klientów wraz z historią wizyt i sprzedaży, pozwoli kontrolować to, co stanowi największą wartość firmy. To bezpieczne źródło rozwoju i kreatywności.

zarzadzanie pracownikami

Zarządzanie pracownikami

Ustalaj domyślne godziny pracy, stawki, prowizje i wiele innych parametrów. Wykorzystaj raporty do oceny wartości wykonanej pracy oraz obliczenia wynagrodzeń.

Raportowanie czasu pracy

Rozbudowane raporty

Do dyspozycji szereg raportów wspomagających weryfikację i podejmowanie decyzji. Sprawdzisz z ich pomocą swoją sprzedaż, wydajność pracowników czy szybko wyliczysz płace wynikającą z prowizji lub rozliczeń godzinowych.

Wystawianie faktur

Sprzedaż

Skonfiguruj swoje stawki Vat, rabaty, wprowadź lub wygeneruj kody kreskowe i wykonuj sprzedaż wystawiając faktury.

Magazyn produktów

Prosty magazyn produktów

Zarządzaj stanem magazynowym w prosty sposób, bez zbędnych formalności. Intuicyjna kontrola ilości z rejestracją przyczyn zmiany stanu magazynowego.

Bony podarunkowe

Bony podarunkowe (Vouchery)

Zdefiniuj i sprzedaj swoje bony tak, jak każdy produkt. Pozwól, aby Twoi klienci mogli płacić za pomocą bonów. Ustal wartość i okres ważności. Monitoruj każdy bon w systemie.

Stan kasy

Stan kasy

System monitoruje stan gotówki w Twojej kasie. Wprowadź stan początkowy kasy i dokonuj swodobnie wpłat lub wypłat na dowolne cele bez żadnych obaw. Prosta kontrola gotówki i koniec rozwiązywania problemów w kasie na koniec dnia czy podczas przekazywania kasy.

Grafik pracy

Grafik pracy

Zarządzaj swobodnie planowanym czasem pracy swojego zespołu, uwzględniając godziny otwarcia oraz dni świąteczne, które sam definiujesz. Wydrukuj grafik w dowolnej formie, w zależności od potrzeby.

Rezerwacja wizyt on-line

Dodatkowy widget do rezerwacja wizyt on-line

Umieść link do rezerwacji on-line na swojej stronie. Umieść rezerwację on-line na swoim fan page na Facebook. Sam zadecyduj które usługi oraz którzy pracownicy mają być dostępni do bookingu on-line. To naprawdę proste.

Cennik on-line

Cennik on-line

Umieść cennik on-line na swojej stronie lub fan page na facebooku. Zarządzaj cenami oraz zakresem pozycji z poziomu timebox.pl.

Rabaty

Rabaty

Bardzo przejrzyste zarządzanie rabatami. Zdefiniuj słownik rabatów ustawiając wartości, zakres usług i produktów czy ograniczenie czasowe i używaj ich w dowolnym miejscu w całej aplikacji.

Personalizacja ustawień

Personalizacja

Timebox.pl jest konfigurowalny. Ustaw parametry i słowniki, utwórz katalogi produktów i usług, wygeneruj vouchery, zdefiniuj pracowników i używaj aplikacji w swojej branży.

Magiczna zębatka

Pamiętaj, że wiele miejsc w naszej aplikacji wyposażonych jest w magiczną zębatkę, po kliknięciu której możesz odsłonić znacznie więcej pól formularza, których być może potrzebujesz. Jeśli jednak o czymś zapomnieliśmy, pisz do nas jak najszybciej!