Funkcjonalność

funkcjonalny kalendarz

Funkcjonalny kalendarz

Intuicyjny terminarz wspierający ​zarządzanie wizytami. Ich statusy umożliwiają kontrolę rezerwacji, a mechanizm "chwyć i puść" łatwe modyfikowanie terminu z możliwością cofnięcia do kilku zmian wstecz.

przypomnienia sms

Przypomnienia SMS

Zintegrowane wysyłanie wiadomości SMS pozwala zwiększyć lojalność klientów. Informuj o zmianach terminu lub wysyłaj przypomnienia o zbliżającej się wizycie. Szczególnie ważna funkcjonalność w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Wysyłaj masowo SMS z własnym nagłówkiem.

zaawansowane statystyki i raporty sprzedaży

Statystyki

Rozbudowane statystyki pozwolą na obserwację wyników finansowych firmy na szerszym horyzoncie czasowym. Podsumowania wizyt i planowania czasu pozwolą lepiej wyłapać problemy w odniesieniu do sezonu czy innnych okoliczności.

Strona www rezerwacja wizyt on-line

Umawianie wizyt on-line

Włącz nowoczesną stronę do rezerwacji on-line, aby Twoi klienci mogli umówić się na wizytę za pomocą smartfona. Ustal usługi i specjalistów dla rezerwacji on-line, wstaw swoje logo i gotowe! Zainstaluj umawianie wizyt on-line na facebook lub na własnej stronie WWW.

pola dodatkowe przy kliencie

Pola dodatkowe

Timebox umożliwia utworzenie własnych, dowolnych pól dodatkowych, dzięki temu możesz dostosować aplikację do swoich potrzeb i lepiej obsługiwać klientów. Nazwij swoje pola tak jak chcesz. Utwórz ich tyle, ile potrzebujesz.

baza klientw

Baza klientów z historią wizyt i sprzedaży

Nieograniczona baza klientów wraz z historią wizyt i sprzedaży, pozwoli kontrolować to, co stanowi największą wartość firmy. To bezpieczne źródło rozwoju i kreatywności.

zarządzanie pracownikami i grafikami pracy

Zarządzanie pracownikami

Ustalaj domyślne godziny pracy, stawki, prowizje i wiele innych parametrów. Wykorzystaj raporty do oceny wartości wykonanej pracy oraz obliczenia wynagrodzeń.

Raportowanie czasu pracy

Raporty

Do dyspozycji ponad 12 raportów wspomagających weryfikację i podejmowanie decyzji. Sprawdzisz swoją sprzedaż, wydajność czy oceny pracowników, wyliczysz płace z prowizji lub rozliczeń godzinowych.

Sprzedaż rezerwacji, dokument sprzedaży

Sprzedaż

Skonfiguruj stawki Vat, rabaty, wprowadź lub wygeneruj kody kreskowe i wykonuj sprzedaż wystawiając dokument sprzedaży.

Magazyn produktów

Prosty magazyn produktów

Zarządzaj stanem magazynowym w prosty sposób, bez zbędnych formalności. Intuicyjna kontrola ilości z rejestracją przyczyn zmiany stanu magazynowego.

Bony podarunkowe

Bony podarunkowe (Vouchery)

Zdefiniuj i sprzedaj swoje bony tak, jak każdy produkt. Pozwól, aby Twoi klienci mogli płacić za pomocą bonów. Ustal wartość i okres ważności. Monitoruj każdy bon w systemie.

Stan kasy

Stan kasy

System Timebox monitoruje stan gotówki w Twojej kasie. Wystarczy otworzyć kasę i wprowadzić stan początkowy gotówki. Następnie dokonuj swobodnie sprzedaży, wpłat lub wypłat na dowolne cele. Stan kasy to prosta kontrola przepływu gotówki, która pozbawi problemów rozliczeniowych na koniec dnia lub podczas przekazywania kasy.

Grafik pracy

Grafik pracy

Zarządzaj swobodnie planowanym czasem pracy swojego zespołu, uwzględniając godziny otwarcia oraz dni świąteczne, które sam definiujesz. Wydrukuj grafik w dowolnej formie, w zależności od potrzeby.

Rezerwacja wizyt on-line

Zbieraj opinie

Zbieraj opinie od klientów i decyduj o ich publikacji. Sprawdź w raportach, jak poszło Twoim pracownikom - sprawdź, jakie oceny otrzymał każdy z nich.

Przedpłaty zaliczki zadatki

Przedpłaty/zaliczki (zadatki)

Pobieraj zaliczki od swoich klientów w celu potwierdzenia rezerwacji on-line lub twórz żądania zapłaty za całą rezerwację. Płatności elektroniczne to nowoczesne udogodnienie dla Twoich klientów.

Rabaty

Rabaty

Bardzo przejrzyste zarządzanie rabatami. Zdefiniuj słownik rabatów ustawiając wartości, zakres usług i produktów czy ograniczenie czasowe i używaj ich w dowolnym miejscu w całej aplikacji.

Personalizacja ustawień

Personalizacja

Timebox.pl jest konfigurowalny. Ustaw parametry i słowniki, utwórz katalogi produktów i usług, wygeneruj vouchery, zdefiniuj pracowników i używaj aplikacji w swojej branży.

Magiczna zębatka

Pamiętaj, że wiele miejsc w naszej aplikacji wyposażonych jest w magiczną zębatkę, po kliknięciu której możesz odsłonić znacznie więcej pól formularza, których być może potrzebujesz. Jeśli jednak o czymś zapomnieliśmy, pisz do nas jak najszybciej!

obsługa wielu salonów

Obsługa wielu salonów

Timebox jako jedyny na rynku umożliwia kontrolowanie wszystkich Twoch obiektów za pomocą jednego loginu bez zbędnego przełączania. W jednym terminarzu możesz przeglądać rezerwacje z każdego obiektu. Generuj raporty dla każdego z nich po prostu wskazując dany obiekt.